Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me një çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store, për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- Bloons Supermonkey 2, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Bloons Supermonkey 2 është një lojë me aventurë dhe aksion ku ju do të luani në rolin e një majmuni hero i cili duhet të shpëtojë qyteitn e tij nga pushtimi i armiqve. Është ndërtuar mbi një grafikë plot ngjyra e cila do ta bëjë akoma më argëtuese të luajturën dhe sot mund ta shkarkoni falas.


Hearts Tournament, nga 1.79€, falas. /iPhone, iPad
Hearts Tournament është një lojë me letra fati të cilën mund ta luani online me miqtë tuaj ose me njerëz nga e gjithë botë. Sot mund ta shkarkoni falas këtë lojë.


Ju kujtojmë se për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e regjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë në Youtube.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi kjo nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment