Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me një çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store, për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- Bingo PartyLand, nga 1.79€, falas. /iPhone, iPad
Bingo PartyLand sjell në iOS lojën me temë kuic ku ju duhet të gjeni numrat ekzaktë nga përzgjedhja automatike e shifrave nga 1 në 75.  Loja mund të luhet online me miqtë tuaj dhe sot mund ta shkarkoni falas.


- Baby Videos, nga 5.79€, falas. /iPhone, iPad
Baby Videos është një program edukative për fëmijë i cili është vlerësuar pozivitivisht në App Store. Ai sjell video gazmore dhe kuice ku fëmijët do të mësojnë për gjithçka që i rrethon në mënyrë interaktive. Sot ky program mund të shkarkohet falas.- SodaSpeak, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
SodaSpeak është një program i cili ju jep mundësinë të dërgoni mesazhe zanore prej 15 sekondash drejt miqve tuaj. Çdo mesazh mund të shoqërohet me një tekst apo imazh dhe nuk ka asnjë kosto. Sot këtë program mund ta merrni falas.


Ju kujtojmë se për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e regjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë në Youtube.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi kjo nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment