Është publikuar videoja e parë unboxing e dy modeleve të reja iPhone XS dhe iPhone XS Max që do të dalin në treg zyrtarisht më 21 shtator. Unboxing i Marques Brownlee ka si protagonist modelin e ri Gold të iPhone XS dhe XS Max.

Paketimi është i njëjtë me modelin e mëparshëm dhe gjejmë brenda manualin e përdoruesit, kapësen për të nxjerrë kartën SIM, ngjitëset me logon e Apple, kufjet, kavon Lightninf dhe karikuesin. Mungon përshtatësi jack audio. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment