Duke u nisur nga imazhet praktikisht zyrtare të iPhone XS dhe iPhone XS Plus, që janë zbuluar pak ditë më parë, ConceptsiPhone ka realizuar një video të dedikuar këtyre dy modeleve. Video koncepti është i strukturuar si një publicitet i Apple dhe shfaq detajet e iPhone XS dhe iPhone XS Plus duke u nisur nga imazhet e publikuara pak ditë më parë.

Në veçanti filmimi përqëndrohet tak modeli i ri 6.5 inç me ngjyrë ari. Ju kutojmë se dy modelet iPhone OLED, sëbashku me iPhone LCD prej 6.1 inç, duhet të prezantohen zyrtarisht nga Apple më 12 shtator. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment