Telekom ndan me ju pasionin për futbollin e dashurinë për golat dhe GIGABYTE. Me golat MY TELEKOM, të gjithë sportdashësit dhe veçanërisht abonentët e Telekom Albania do fitojnë qindra GB dhuratë gjatë kësaj vere sportive.

Keni dëshirë të bëheni pjesë e lojës? Është shumë e thjeshtë. Mjafton të keni numër Telekom me parapagesë dhe të aktivizuar një nga paketat prej 1,000 lekësh ose më shumë. Përditësoni versionin e fundit të aplikacionit My Telekom dhe futuni në menunë 1GOL=1GB për të gjetur topin magenta. Sapo klikoni, përfitoni menjëherë 1GB dhuratë. Mund të fitoni shumë herë në ditë, mjafton të klikoni topin kur e gjeni të ngjyrosur në aplikacion.

Nëse topi është ngjyrë gri dhe joaktiv në ekran, kontrolloni sërish më vonë.  Duke marrë pjesë në këtë lojë, të gjithë abonentët që fitojnë 1GB mund ti përdorin në rrjetin 4G dhe 4G+ për 24 orë. Mund të fitoni shumë GB, çdo ditë! /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment