Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me një çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store, për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- Visulax Glof, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Visualax Golf është një program i cili do t'ju sjellë një guidë profesioniste për lojën e golfit. Programi përmban qindra këshilla të cilat do t'ju bëjnë ekspert të kësaj loje. Sot programin, mund ta merrni falas.


- The Enchanted Book, nga 2.79€, falas. /iPhone, iPad
The Enchanged Book është një lojë me temë kuic e cila ambjentohet në një ishull fantastik. Nëpërmjet aftësive tuaja, duhet të zbuloni çdo enigmë për të arritur tek libri magjik i cili është objekti që duhet të zbuloni në fund të lojës. Ja vlen ta merrni atë!


Pixel Boat Rush, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Pixel boat rush është një lojë mjaft e bukur ku ju duhet të drejtoni një motoskaf të armatosur dhe të garoni në garat më ekstreme. Përveç se të fitoni duhet të dilni të gjallë derisa gara të mbarojë. Ja vlen ta provoni këtë lojë.


Ju kujtojmë se për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e regjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë në Youtube.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi kjo nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment