Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me një çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store, për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- My Gratitude Journal, nga 2.79€, falas. /iPhone, iPad
My Gratitude Journal është një program i cili ju jep mundësinë të ruani momentet më të bukura ditore në mënyrë të thjeshtë dhe të shpjetë. Sipas ekspertëve, po të ruani këto momente duke harxhuar vetëm 5 minuta në ditë,  më pas duke i lexuar ato do të ndiheni më të gëzuar dhe kjo ju ndihmon të jeni më të lumtur.


- Emoji Pals, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Emoji Pals është një program i cili sjell në tastierën e iOS disa qindra ikona që shprehin emocione por ndryshe nga shumë programe të tjera që ofrojnë këtë funksion, ai na lejon të personalizojmë çdo ikonë sipas fantazisë.


Slide Tetromino Premium, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Slide Tetromino është një lojë mjaft e bukur me temë kuic ku ju duhet ti zgjidhni ato duke lëvizur blloqet brënda një dhome me mure. Kjo është një lojë që gjithashtu do t'ju mbajë me orë përpara iDevice derisa të arrini fundin e një misioni. Ja vlen ta provoni.


Ju kujtojmë se për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e regjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë në Youtube.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi kjo nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment