Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me një çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store, për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

Runtastic Road Bike PRO, nga 4,99€, falas /iPhone
Shënoni në iPhone garat dhe stërvitjen tuaj me biçikletë. Ky është aplikacioni më i mirë i këtij lloji, me një vlerësim 4,5+ në App Store. Krahasoni përmirësimet tuaja me ato të miqve.


aDrive Video, nga 0.89€, falas. /iPhone
Ky program na lejon të bëjmë video edhe kur jemi në makinë ose në çdo pozicion që nuk kemi mundësi të bëjmë video normalisht. Mjafton të prekim në ekran dhe do të aktivizohet video në të cilën do të integrohet automatikisht funksioni i matësit të shpejtësisë, funksioni i GPS si dhe disa funksione të tjera. Kur të mbaroni së filmuari file-i do të ruhet në galerinë e fotove dhe videove, nga ku mund ta rishikoni ose ta ndani me miqtë tuaj në rrjetet sociale.


- 15seconds Photo Movie, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
15seconds Photo Movie është një program që ju jep mundësinë të krijoni video që zgjasin 15s. Gjatë krijimit të videos do të keni mundësi të zgjidhni imazhet që dëshironi dhe ti aplikoni atyre efektet që ju pëlqejnë, duke krijuar kështu një kolazh me foto që do të zgjasë pikërisht 15 sekonda.


Ju kujtojmë se për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e regjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë në Youtube.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi kjo nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment