Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me një çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store, për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

Jump Ninja Hero Pro, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Jump Ninja Hero është një lojë ku ju do të luani në rolin e një ninja dhe duhet të tregoni shkathtësinë duke shmangur të gjitha objektet që vijnë pas ose para.  Nëse po kërkoni një lojë për kohën tuaj të lirë, atëherë ja vlen ta merrni atë.


- Noizio, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Noizio është një program mjaft i veçantë i cili do t'ju japë mundësi të vendosni në sfond melodi të cilat do të izolojnë totalisht zhurmat që vijnë nga ambjenti i jashtëm duke ju ndihmuar të përqëndroheni tek aktivitet që po bëni. Gjithashtu mund të zgjidhni dhe melodi të cilat do t'ju transportojnë shumë larg nga realiteti.


- Super Jump Box Pro, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Super Jump Box është një lojë me temë kuic dhe do t'ju bëjë për vete me ipenjimin që duhet të jepni për të kaluar misionin ose të mundni miqtë tuaj online. Ja vlen ta provoni këtë lojë në kohën e lirë.


Ju kujtojmë se për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e regjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë në Youtube.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi kjo nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment