Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me një çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store, për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

Impulse! - Brick Breaker, nga 0,99€, falas /iPhone, iPad
Një nga lojërat më popullore arcade me një grafikë të ridizenjuar për iPhone dhe iPad. Çdo nivel do ju mbajë të mbërthyer.


Duck Dynasty®: Battle of the Beards, nga 0,99€, falas /iPhone, iPad
Depërto nëpër pyjet e Luizianës, hiq ndorë nga xhajeta dhe kollarja dhe vishu me çizme, sezoni i gjuetisë ka nisur!


Box Trot, nga 0,89€, falas /iPhone, iPad
Stërvitni memorien tuaj me anë të Box Trot, një lojë minimaliste e përshtatshme për të gjithë. Vështroni modeli që propozohet dhe rikrijojeni atë duke prekur objektet. Nuk është aq e thjeshtë sa duket.


Ju kujtojmë se për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e regjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë në Youtube.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi kjo nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment