Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me një çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store, për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- DayD Tower Rush, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Në këtë lojë ju duhet të luftoni për tu rikthyer në ditët e sotme pasi keni përfunduar në botën prehistorike. Duhet të shfrytëzoni teknologjinë për të mbijetuar dhe luftuar kundra krijesave gjigande që do të bëjnë të pamundurën për t'ju ndaluar.


River Raid Original, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
River Raid Original është një lojë e krijuar në vitet 80-90' dhe e sjellë së fundmi edhe në iOS. Qëllimi i lojës është të drejtoni një avion luftarak  i cili duhet të arrijë në destinacion duke eliminuar të gjitha pengesat që gjen gjatë rrugës. Ja vlen ta provoni këtë lojë.


AcePlayer Plus: The best video player, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
AcePlayer Plus është një program i dobishëm për të parë video në iDevice-in tuaj. Ai mund të shfaqë përmbatjen e shumë formateve, të cilat nuk mund të përpunohen nga video player-i aktual i iOS. Sot  mund ta shkarkoni falas këtë program.


Ju kujtojmë se për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e regjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë në Youtube.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi kjo nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment