Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me një çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store, për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

Tiny Defense, nga 0,89€, Falas /iPhone, iPad
Tiny Defense është një lojë në 2D që do ju trasportojë në Green Planet, botë e populluar nga forma jete mekanike të njohura si “Minirobots” të cilët jetonin në paqe derisa rrobotë të quajtur "Mechanics" erdhën në botën e tyre për ti pushtuar. Ju duhet ti ndihmoni Minirrobotët të shpëtojnë nga furia shkatërruese e të huajve.


Cleaner Pro, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Cleaner Pro është një program mjaft interesant dhe i dobishëm i cili na jep mundësinë të pastrojmë Rubrikën e Kontakteve nga rrjeshtat e duplikuar të të njëjtit kontakt në mënyrë të thjeshtë dhe me pak hapa. Ja vlen ta keni këtë program.


Sudoku Riddle, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Sudoku Riddle është një lojë me temë kuic e cila sjell në iDevice të gjitha rregullat e lojës klasike Sudoku plus mundësinë për të bërë lëvizje ekstra. Nëse jeni të apasionuar pas Sudoku atëherë ja vlen ta merrni këtë lojë.


Ju kujtojmë se për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e regjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë në Youtube.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi kjo nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment