Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me një çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store, për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- Test English (Level A, B, C), nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Test English është një program edukativ i cili ju jep mundësinë të testoni nivelin e njohjes së gjuhës Angleze. Programi ndahet në 3 nivele dhe për secilin nga ato mund të testoni njohuritë tuaja. Ja vlen ta keni këtë program.


Chain Breaker, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Chain Breaker është një lojë mjaft e bukur në të cilën duhet të thyeni zinxhirët për tu arratisur sa më larg nga vëndi ku ju mbajnë të mbyllur. Kini kujdes sepse nuk do të jetë një detyrë e lehtë edhe gjatë rrugës do të gjeni shumë vështirësi.


Boom Boat 2, nga 0,89€, falas /iPhone, iPad
Siç mund ta nënkuptoni edhe nga vetë emri i lojës, Boom Boat 2 është një lojë puzzle me bomba dhe shpërthime. Një betejë epike e ambientuar në det me një grafikë të bukur dhe plot nivele argëtuese.


Ju kujtojmë se për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e regjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë në Youtube.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi kjo nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment