Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me një çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store, për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

Tungoo: Bubble bursting vertical platformer, nga 2.79€, falas. /iPhone, iPad
Tungoo është një lojë me temë aventurë ku ju duhet ta ndihmoni atë të gjejë miqtë e tij duke u ngjitur lart në hapësirë. Për të bërë këtë gjë duhet të mblidhni të gjitha sferat që ju sigurojnë energjinë e duhur për të fluturuar sa më lart.


Sky To Fly: Faster Than Wind, nga 1.79€, falas. /iPhone, iPad
Sky To Fly është një lojë mjaft e bukur me aventurë dhe aksion ku ju do të luani në rolin e një piloti të avionëve luftarak. Do të merrni pjesë në beteja të ndryshme  ku qëllimi kryesor është eliminimi i armikut. Ja vlen ta provoni!


Hatchi: Retro Virtual Pet, nga 0.99€, falas. /iPhone, iPad
Hatchi është një krijesë virutuale për të cilin ju duhet të kujdeseni në mënyrë që ai të rritet i shëndetshëm. Gjatë ditës do të jeni kujdestari i tij dhe do ta ndihmoni atë që të jetë sa më i lumtur në jetën e tij. Pra Hatchi do të bëhet një personazh mjaft i dashur i cili ka nevojë për ju. Ja vlen ta provoni.


Ju kujtojmë se për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e regjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë në Youtube.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi kjo nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment