Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me një çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store, për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- Strike Force Heroes: Extraction, nga 1.89€, falas. /iPhone, iPad
Strike Force Heroes është një lojë në të cilën duhet të shpëtoni qytetin duke ndaluar planin e një sulmi terrorist me ekipin tuaj. Kini kujdes sepse nuk do të jetë aspak e lehtë ti ndaloni ato.


Reckless Getaway, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Reckless Getaway ju dërgon në botën e grabitjeve në banka, dhe në fakt objektivi i lojës është të arratiseni sa më shpejt të jetë e mundur me makinën tuaj pas një grabitjeje, duke evituar disa pengesa dhe mbi të gjitha të mos bini në duart e policisë. Gjatë rrugës do ti shkaktojmë disa dëme si makinës tonë ashtu edhe makinave të tjera, dhe skena e lojës do të ndryshojë në bazë të kaosit që ne do të shkatojmë. Ja vlen ta keni në iPhone ose iPad-in tuaj.


- AddTexture, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
AddTexture është një program i cili ju jep mundësinë të modifikoni fotot duke i shtuar efektin të quajtur "Texture". Më pas mund ti ndani fotot e modifikuara me miqtë tuaj online. Ja vlen ta merrni këtë program.


Ju kujtojmë se për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e regjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë në Youtube.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi kjo nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment