Konami ka lëshuar në App Store lojën PES 2017 Mobile, që premton se do të jetë një nga lojërat më të mira futboll për platformën iOS. Tani edhe në iPhone mund të luani kompionatet më të mira evropiane, të sfidoni miqtë tuaj online, të merrni pjesë në stërvitje, etj.


Komandat janë përshtatur për ekranet touch. Mund edhe të zgjedhni një skuadër dhe të menaxhoni merkaton, të merrni pjesë në Champions League me liçencën zyrtare UEFA dhe të bleni lojtarë të rinj që kanë karakteristika të veçanta që mund t'i shfrytëzoni në ndeshje të ndrsyhme.


PES 2017 është e disponueshme falas në App Store. Kërkon iOS 9.0 ose një version më të ri dhe është kompatibël me iPhone, iPad dhe iPod touch. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment