Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- Ideaz: Keep your ideas in one place, nga 0.89€, falas. /iPhone
Ideaz është një program i cili na jep mundësinë të ruajmë në mënyrë të organizuar të gjitha idetë që mund të keni gjatë ditës. Në mënyrë të thjeshtë mund ti shënoni ato dhe ti lexoni më pas në momentin që ju duhen. Ja vlen ta merrni këtë program.Sudoku Riddle, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Sudoku Riddle është një lojë me temë kuic e cila sjell në iDevice të gjitha rregullat e lojës klasike Sudoku plus mundësinë për të bërë lëvizje ekstra. Nëse jeni të apasionuar pas Sudoku atëherë ja vlen ta merrni këtë lojë.


- Tic-Tac-Toe Online, nga 1.79€, falas. /iPhone, iPad
Tic-Tac-Toe është një lojë ku ju mund të luani online lojën klasike Tic-Tac-Toe me miqtë tuaj. Nëse po kërkoni një lojë për tu argëtuar por pa shumë impenjim, atëherë ja vlen ta shkarkoni atë.


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment