Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

Tungoo: Bubble bursting vertical platformer, nga 2.79€, falas. /iPhone, iPad
Tungoo është një lojë me temë aventurë ku ju duhet ta ndihmoni atë të gjejë miqtë e tij duke u ngjitur lart në hapësirë. Për të bërë këtë gjë duhet të mblidhni të gjitha sferat që ju sigurojnë energjinë e duhur për të fluturuar sa më lart.


- Sky To Fly: Faster Than Wind, nga 1.79€, falas. /iPhone, iPad
Sky To Fly është një lojë mjaft e bukur me aventurë dhe aksion ku ju do të luani në rolin e një piloti të avionëve luftarak. Do të merrni pjesë në beteja të ndryshme  ku qëllimi kryesor është eliminimi i armikut. Ja vlen ta provoni!


8bitwar: Necropolis, nga 1.79€, falas. /iPhone, iPad
Në këtë lojë ju do të vini në provë aftësitë tuaja taktike për të organizuar një ushtri kundra forcave armike. Loja është ndërtuar mbi një grafikë minimale e cila kujton lojërat e hershme ku edhe mund të luani online ose në mënyrë që të rrisni karrierën tuaj. 


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment