Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- The Magician's Handbook: Coursed valley, nga 1.79€, falas. /iPhone
The Magician's Handbook është një serial loje me temë aventurë dhe kuic ku në serinë Coursed Valley ju duhet të shpëtoni vëndin nga një mallkim i cili është bër shekuj më parë. Duke patur në dorë librin e magjisë duhet të zbuloni të gjitha sekretet dhe të eksploroni bottm magjike dhe plot me intriga. Ja vlen ta merrni atë.


Gangster Granny 3, nga 1.99€, falas. /iPhone, iPad
Në këtë lojë ju do t'ju duhet të ndihmoni një gjyshe të eliminojë një bandë gangsterësh të cilët nuk e lënë të qetë. Granny është një gjyshe mjaft e keqe kur nuk e lënë të qetë në jetën e saj. Ajo di të përdorë një larmi armësh dhe ju duhet ta ndihmoni të gjej gangsterët. Ja vlen ta provoni këtë lojë.


PhotoViva, nga 1.99€, Falas /iPhone, iPad 
PhotoViva është një aplikacion mjaft profesional për të modifikuar foto dhe për të shtuar vizatime me dorë të lirë në fotot që duam të modifikojmë. Sot atë mund ta shkarkoni falas.


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment