Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- Inbetween Land, nga 1.79€, falas. /iPhone, iPad
Inbetween Land është një lojë me aventurë dhe kuic ku ju duhet eksploroni një ishull ku ndodhin shumë gjëra të pashpjegueshme. Do të jetë pikërisht zhdukja e një vajze që do të nxisë personazhin e lojës të eksplorojë çdo cep në ishull. Ja vlen ta merrni këtë lojë.


Wrestle Jump, nga 1.79€, falas. /iPhone, iPad
Wrestle Jump është një lojë ku do të luani në dyluftime pa asnjë limit lëvizjesh. Qëllimi juaj i vetëm do të jetë mundja e kundërshtarit në betejë. Ja vlen ta provoni këtë lojë.


- Mole Hammers, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Mole Hammers është një lojë për çdo moshë ku mund të sfidoni dhe miqtë në një sfidë ku duhet të godisni sa më shumë urithë që dalin nga strofulla. Loja është e thjeshtë por mjaft argëtuese dhe mund të luhet edhe me 2 lojëtarë në një iDevice. Ja vlen ta provoni.


MovieSpirit, nga 6.79€, falas. /iPhone, iPad
MovieSpirit është një program që do të na lejojë të modifikojmë filmimet të bëra me fotokamerën e iDevice. Në program do të gjeni disa efekte mjaft profesionale të cilat do të bëjnë filmimet tuaja, mjaft të bukura. Më pas mund ti ndani ato me miqtë tuaj në rrjetet sociale.


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment