Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- Fox Eats Chicks, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Fox Eats Chicks është një lojë me aventurë ku ju do të ndihmoni një dhelpër të ushqehet duke ngrënë të gjitha pulat që do të gjej gjatë rrugës së saj. Kini kujdes sepse përpara se ti kapë ato, ajo duhet të evitoj të gjitha grackat.


- AcePlayer Plus: The best video player, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
AcePlayer Plus është një program i dobishëm për të parë video në iDevice-in tuaj. Ai mund të shfaqë përmbatjen e shumë formateve, të cilat nuk mund të përpunohen nga video player-i aktual i iOS. Sot  mund ta shkarkoni falas këtë program.


Garfield's Escape, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Në këtë lojë do të luani në rolin e maçokut Garfild i cili do ti duhet të kalojë pengesat që i kanë vendosur në shtëpinë ku ai jeton. Me kalimin e misioneve pengesat do të bëhen edhe më të vështira kështuqë do t'ju duhet të kini akoma më shumë kujdes. Ja vlen ta provoni!


Sketch Me! Sketch&Cartoons, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Sketch Me është një program i cili ju jep mundësinë të modifikoni imazhet duke i aplikuar efekte grafike të cilat do ti bëjnë të duken sikur janë vizatuar me dorë. Nëse jeni të apasionuar pas fotografisë atëherë ja vlen ta merrni këtë program.


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment