Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- Fortress: Destroyer, nga 1.89€, falas. /iPhone, iPad
Fortress Destroyer është një lojë me aksion ku ju do të luani në drejtimin e anijeve luftarake të cilat duhet të shpëtojnë qytetin nga sulmet armike. Ato do të sulmojnë nga deti dhe ajri dhe do të jetë pikërisht aftësia juaj për ti shkatërruar të gjitha sulmet. Ja vlen ta merrni këtë lojë.


- Alice Trapped in Wanderland, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Alice Trapped in Wanderland është një lojë me aventurë dhe kuic ku do t'ju duhet të zbuloni të gjitha sekretet e Lizës në botën e çudirave, pikërisht aty ku ajo është e humbur. Sot mund ta shkarkoni falas këtë lojë.


War Of Eclipse, nga 1.79€, falas. /iPhone, iPad
War of eclipse është një lojë në të cilën ju do të ndihmone një kapiten anije kozmike, në luftën kundër forcave aliene. Gjatë aventurave dhe betejave ju do të zbuloni edhe të vërtetën e luftës së njerzimit kundër alienëve. Loja është ndërtuar në një ambjent grafik mjaft të thjesht dhe vetëm në bardh e zi. Ja vlen ta provoni.

Magic Launcher Pro, nga 2.79€, falas. /iPhone, iPad
Magic Launcher Pro është një program mjaft i dobishëm i cili do t'japë mundësinë të shtoni në Qëndrën e Njoftimeve të iOS shumë ikona programesh në krahasim me ato që ofron iOS. Pra ju mund të aktivizoni programet tuaja më të përdorshme, në mënyrë më të shpejtë.


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment