Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

Hack Run, nga 1.59€, falas. /iPhone, iPad
Hack Run është një lojë për të apasionuarit e informatikës ku duhet të arratiseni nga disa sisteme sigurie pasi keni zbuluar sekretin e organizatës. Loja bazohet tek komandat e Unix dhe Dos dhe ju duhet ti mësoni e pastaj ti përdorni për tu arratisur nga sistemi. Ja vlen ta provoni këtë lojë.


Montezuma Puzzle 4 Premium, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Montezuma Puzzle është një lojë mjaft e bukur me temë Puzzle ku ju duhet vetëm të vendosni blloqet në pozicionin e duhur. Provojeni dhe do të shikoni që nuk do të jetë aq e lehtë!


Blox 3D, nga 2.79€, falas. /iPhone, iPad
Blox 3D është një lojë mjaft e bukur për fëmijë ku ato do të mësojnë të ndërtojnë objekte të ndryshme, duke zhvilluar kështu aftësinë krijuese. Sot këtë lojë mund ta shkarkoni falas.


Zombie Quest, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Zombie Quest është një lojë në të cilën ju do të luftoni me krijesa gjysëm të vdekura të cilat po pushtojnë qytetin tuaj. Nëpërmjet forcave të mbinatyrshme, duhet ti eliminoni ato. Ja vlen ta merrni edhe këtë lojë.


- Infinity Dungeon, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Infinity Dungeon është një lojë me aventurë dhe aksion ku ju duhet të luftoni për të shpëtuar princeshën e mbretërisë ku jetoni. Duhet të luftoni kundra dragonjëve që do të bëjnë të pamundurën të ndalojnë hapin tuaj.


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment