Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- Bandit's Shark Showdown, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Bandit's Shark Showdown është një lojë mjaft e bukur ku ju do të ndihmoni peshq dhe delfinë të mbijetojnë nga sulmet e peshkaqenëve të cilët do të bëjnë çdo gjë për tu ushqyer. Loja është ndërtuar mbi një ambjent grafik mjaft të bukur i cili do ta bëjë argëtimin akoma më interesant. Ja vlen ta merrni këtë lojë.


Tower Of Fortune, nga 0.89€, falas. /iPhone
Tower Of Fortune është një lojë me aksion në stilin e lojërave me monedha e cila është sjellë në iOS për të gjithë të apasionuarit e kësaj loje. Në këtë lojë ju do të kontrolloni personazhin e lojët i cili jetonte në paqe me gocën e tij derisa një ditë, forca të panjohura ja rrëmbyen. Ju duhet ta ndihmoni ta gjej atë duke luftuar me krijesa të frikshme.


- Workflow: Powerful Automation Made Simple, nga 2.79€, falas. /iPhone, iPad
Workflow është një program inovativ i cili ju jep mundësinë të organizoni funksionet e iDevice duke grupuar funksione të cilat do të ekzekutohen sipas rendit të përcaktuar. Programi mund të kryej shumë funksione direkt në sistemin operativ dhe nëse ju i gruponi në mënyrën e duhur ai do të bëhet i dobishëm.


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment