Nëse keni bërë Jailbreak, dhe jeni të interesuar të keni funksionin "Dark Mode" në pajisjen tuaj, atëherë duhet të provoni Eclipse 4. Me këtë tweak ju mund të modifikoni ngjyrën e sistemit iOS, në një version më të errët që mund të jetë mjaft komod sidomos gjatë natës. Përveç këtij funksioni standard, Eclipse 4 ofron edhe personalizimin e ngjyrave sipas preferencave tuaja.


Eclipse 4 është i disponueshëm për shkarkim në Cydia. Kushton 0,99$ dhe mund ta shkarkoni nga repoja zyrtare e BigBoss. Për ata që kanë një version më të vjetër të programit Eclipse, mund të bëjnë upgrade falas në Eclipse 4. /iPhoneAlbania

Kategoritë: , , ,

0 komente:

Post a Comment