Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- Creazy Wheel Raider HD, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Në këtë lojë do të luani në rolin e një ketri i cili duhet të eksplorojë të gjitha qytetet e botës, por në një mënyrë mjaft të veçantë. Ai mund të fluturojë nga një vënd në një tjetër vetëm nëse shfrytëzon rrotat gjigande që rrotullohen. Ja vlen ta provoni këtë lojë.


Chameleon Run, nga 1.79€, falas. /iPhone, iPad
Chameleon Run është një lojue mjaft e bukur në të cilën do të ndihmoni personazhin e lojës të kalojë të gjitha pengesat gjë do të tentojnë të ndalojnë vrapin e tij. Kini kujdese sepse çdo nivel bëhet më i vështirë dhe kërkon përqëndrim të plotë.


- Puz Lands, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Puz Lands është një lojë lojë me temë kuic dhe aventurë ku do të ndihmoni personazhin e lojës, Puz, të shpëtojë nga kurthet e ndërtuara për ta ndaluar atë. Kini kujdes pse nuk do të jetë aq e lehtë të kombinoni blloqet për të kaluar kurthet.


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment