Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- The Shadow Sun, nga 2.79€, falas. /iPhone, iPad
The Shadow Sun është një lojë me aksion ku ju do të luani në rolin e një luftëtari i cili duhet të mposhtë forcat aliene që kanë pushtuar tokën që në lashtësi. Sot këtë lojë mund ta shkarkoni falas.


- The Amazing Bernard, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
The Amazing Bernard është një lojë me aventurë dhe aksion ku ju duhet të ndihmoni Bernardin, një hero që e njeh gjithë bota, të kryej misionin e rradhës në të mirë të njerëzimit. Gjatë rrugës do të përballeni me krijesa dhe enigma të ndryshme të cilat duhet ti kaloni. Ja vlen ta provoni këtë lojë.


Smart Merge Pro: Duplicate, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Smart Merge është një program mjaft i dobishëm në iPhone ose iPad, i cili na jep mundësinë të mirëmbajmë rubrikën e kontakteve. Programi do të pastrojë kontaktet boshe ose do të bashkojë në një të vetëm 2 kontakte të njëjta. Gjithashtu ai është mjaft i thjeshtë për tu përdorur dhe intutiv. Ja vlen ta keni.


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment