Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- Hook, nga 2.79€, falas. /iPhone, iPad
Hook është një lojë mjaft inovative me temë kuic. Është vlerësuar në App Store si një lojë mjaft relaksuese pasi ambjenti grafik është mjaft i thjeshtë por nga ana tjetër do të vër në lëvizje mëndien. Sot mund ta shkarkoni falas.


Transport General, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Transport General është një lojë në të cilën ju duhet të ndërtoni kompaninë tuaj të transportit dhe të bëni të gjitha postimet në qytet edhe jo vetëm. Me përmirësimin e mjeteve ju do të bëheni akoma  më të shpejtë dhe të saktë, por duhet të punoni shumë për të arritur aty. Ja vlen ta provoni këtë lojë.


SquirrelWarz, nga 3.79€, falas. /iPhone, iPad
Në këtë lojue ju duhet të ndihmoni një koloni ketrash të mbrojnë shtëpitë tyre në pemë nga armiku numër një i tyre, dhelpra. Duhet të mblidhni ushqime dhe të gjitha elementet e nevojshëm për të mbijetuar sa më gjatë.


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment