Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

Time Surfer, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Time Surfer është një lojë në të cilën duhet të bëni surf në të gjithë galaktikën duke eksploruar çdo yll edhe planetet e tij. Kini kujdes sepse nuk do të jetë e thjeshtë të përballoni udhëtimin pa fund.


- Port Defender, nga 1.79€, falas. /iPhone, iPad
Port Defender është një lojë me strategji ku ju duhet të ndërtoni labirinthe komplekse për të penguar depërtimin e ujit në qytet. Kini kujdes sepse nuk  do të jetë aq e lehtë.


Sharpscan Pro, nga 4.89€, falas. /iPhone, iPad
Sharpscan Pro është një program i cili na ofron mundësinë të skanojmë dokumenta nëpërmjet fotokamerës së iPhone dhe ti ruajmë në formatin PDF. Programi është mjaft i thjeshtë për tu përdorur dhe ofron një kualitet mjaft të lartë skanimi.


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment