Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

- Rockabilly Beatdown, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Rockabilli Beatdown është një lojë në të cilën ju do të ndihmoni personazhin e lojës të luftojë me fuqinë e tij armiqtë që duan ta ndalojn në udhëtimin e pafund. Sot këtë lojë mund ta shkarkoni falas.


Sudoku Pro Edition, nga 2.79€, falas. /iPhone, iPad
Sudoku Pro Edition është një lojë në të cilën ju do të luani lojën e famshme sudoku në nivele mjaft të vështira të cilat do të vënë mëndjen në lëvizje. Nëse jeni të apasionuar pas kësaj lojë atëher ja vlen ta shkarkoni në iDevice.

Jet Ball Arkanoid, nga 1.79€, falas. /iPhone
Jet Ball Arkanoid është një lojë ku ju duhet të shkatërroni të gjitha blloqet me ngjyra duke i goditur ato me sferat që i kontrolloni ju. Për të kaluar në nivelin tjetër ju duhet ti shkatërroni ato sa më shpejt. Ja vlen ta provoni këtë lojë.


- CityMaps2Go Pro, nga 1.79€, falas. /iPhone, iPad
CityMaps2Go është një program shumë i dobishëm për të gjithë ju që udhëtoni shpesh dhe doni të ruani vëndet që keni vizituar, në hartë. Në mënyrë shumë të thjeshtë dhe intuitive programi ju lejon të ruani çdo detaj të udhëtimit duke krijuar kështu albume të udhëtimeve që bëni. Ai ka një vlerësim të lartë në App Store dhe ju mund ta shkarkoni falas.


IQ Mission,  nga 2.89€, falas. /iPhone, iPad
IQ Mission është një lojë me temë Quiz ku ju do të merrni pjesë në një konkurs për të fituar vëndin e punës si një agjent i fshehtë. Për këtë do të testoheni nga një profersor tepër inteligjent dhe duhet të kaloni të gjitha testet që ai do t'ju bëjë. Ja vlen ta provoni edhe këtë lojë.


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment