Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve në ofertë për ditën e sotme:

Tower Balance, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Tower Balance është një lojë mjaft e bukur për tu luajtur në kohën e lirë. Qëllimi i lojës është mjaft i thjeshtë, duhet të vendosni kuti mbi njëra tjetrën dhe të mbani ekuilibrin e botës në mënyrë që ato të mos rrëzohen. Sa më shumë kuti vendosni mbi njëra tjetërn, aq më shumë pikë fitoni.


- Sudoku Riddle, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Sudoku Riddle është një lojë me temë kuic e cila sjell në iDevice të gjitha rregullat e lojës klasike Sudoku plus mundësinë për të bërë lëvizje ekstra. Nëse jeni të apasionuar pas Sudoku atëherë ja vlen ta merrni këtë lojë.


Don't Run With a Plasma Sword, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Në këtë lojë ju duhet të kontrolloni një një luftëtar i cili ka një shpatë të veçantë i cili mund të sterminojë armikun. Ju duhet ta ndihmoni atë të çlirojë tokën nga pushtimi alien. Do të merrni pjesë në mjaft misione dhe sigurisht kjo është një mënyrë e mirë për të kaluar kohën. Ja vlen ta keni në iPhone ose iPad-in tuaj.


8bitWar: Apokalyps, nga 1.79€, falas. /iPhone, iPad
8bitWar Apokalyps është një tjetër seri e lojë 8bitWar në të cilin ju do të mbroni dhe zhvilloni mbretërinë duke përmirësuar aftësitë organizuese në luftë. Loja është ndërtuar mbi një grafikë që sic thotë vetë titulli, shfrytëzon vetëm 8 bit. Ja vlen ta merrni!


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti. Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund të shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme, pasi nuk varet nga ne. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment