Sot duam t'iu sinjalizojmë lojën "House of Grudge", një lojë puzzle plot mistere për tu zgjidhur. Një lojë horror që nuk është shumë e këshillueshme për ato që e "kanë zemrën e dobët". Historia flet për një vend të qetë në provincë ku lind një fëmijë Dërguar nga iPhone

Në një natë, ku errësira ndërpritej vetëm nga rrufetë, ndodh diçka e tmerrshme... Nuk do të vazhdojmë më tej, ju ftojmë ta provoni. Është një lojë që mund të shkaktojë ankth dhe takikardi, nuk është e kueshillueshme për të gjithë. Sidomos gratë shtatëzënë, të moshuarit, më të vegjlit dhe personat me probleme kardiake, nuk duhet ta luajnë këtë lojë.


House of Grudge është e disponueshme në App Store me çmimin 0,99€. Kërkon iOS 7.0 ose një version më të ri dhe është kompatibël me iPhone, iPad dhe iPod touch. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment