Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve që janë në ofertë për ditën e sotme:

AirAV, nga 5,49€, Falas /iPhone, iPad
AirAV është një lexues UPnP/DLNA që bën të mundur shfaqjen në streaming të videove, muzikës dhe imazheve nga serverat e UPnP/DLNA direkt në iPhone, iPod touch ose iPad. Suporton pjesën më të madhe të formateve video ( WMV, AVI, MKV, RMVB, RM, XVID, MP4, 3GP, MPG…) dhe audio ( MP3, WMA, RM, ACC, OGG, APE, FLAC,FLV… ), por edhe formatet e titrave ( smi, srt, ass, ssa, sub txt subtitle ).


Gems of Ra, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Gems of Ra është një lojë mjaft e bukur me temë kuic ku ju duhet të zgjidhni të gjitha nivelet për të shpëtuar personazhin e lojës nga mallkimi i perëndisë Egjiptiane, Ra. Ja vlen ta merrni këtë lojë.- BlackCam: Black&White Camera, nga 1.79€, falas. /iPhone, iPad
BlackCam është një program mjaft profesional për përpunimin e imazheve. Ai do ti transfojmojë fotot tuaja në art të vërtetë me ngjyrat bardh e zi. Nëse jeni të apasionuar pas fotografisë atëherë ne jua këshillojmë ta merrni këtë program.


Sketch Me! Sketch&Cartoons, nga 2.79€, falas. /iPhone, iPad
Sketch Me është një program i cili do të transformojë fotot tona duke i aplikuar një efekt ku fotot tona do të duket sikur janë vizatuar me dorë. Më pas mund ti ndani këto foto në rrjetet sociale si Facebook apo Twitter.


Chemio: A Student's Chemical Reference, nga 1.79€, falas. /iPad
Chemio është një program edukues i cili i dedikohet personave të apasionuar mbas kimisë. Këtu do të gjeni shumë pamje 3D të elementëve bazë të kimisë. Gjithashtu programi është i këshillueshëm edhe për fëmijët në qoftë se doni që ato të mësojnë bazat e kimisë. Ja vlen ta keni.


iBouquiniste, nga 3.79€, falas. /iPhone, iPad
Ky program është një alternativë mjaft e mirë e iBooks nëpërmjet të cilit mund të lexoni shumë lloje të ndryshme fomatesh të librave dixhitalë. Prografi do të formatojë automatikisht tekstin për ta bërë sa më të këndshëm leximin e librit në iDevice-. Ja vlen ta provoni këtë program.


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti.Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme.

0 komente:

Post a Comment