Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve që janë në ofertë për ditën e sotme:

- The Martian: Official Game, nga 0,99€, falas /iPhone, iPad
Loja zyrtare e filmit The Martian: një aventurë ku ju do të luani rolin e një specialisti për komunikacionet e NASA, i vetmi që është në gjëndje të komunikojë me atronautin Mark Watney në Mars, dhe të vendosë për fatin e tij.


Easy Downloader Pro, nga 1,79€, Falas /iPhone
Easy Downloader është një program download manager që ju mundëson të shkarkoni video, audio, documenta, imazhe ose email nga iPhone. Easy Downloader përshin edhe një full screen video player që suporton formatet avi dhe flv.


Jet Ball Arkanoid, nga 1.79€, falas. /iPhone
Jet Ball Arkanoid është një lojë ku ju duhet të shkatërroni të gjitha blloqet me ngjyra duke i goditur ato me sferat që i kontrolloni ju. Për të kaluar në nivelin tjetër ju duhet ti shkatërroni ato sa më shpejt. Ja vlen ta provoni këtë lojë. 


Kayos, nga 0.99€, falas. /iPhone, iPad
Kayos është një lojë mjaft e bukur dhe e thjeshtë ku ju duhet të drejtoni një avion i cili duhet ti mbijetojë kaosit të objekteve ku ai do të kalojë për të arritur në destinacion. Ja vlen ta merrni këtë lojë.


Little Frights, nga 0.99€, falas. /iPhone, iPad
Little Frights është një lojë të cilën do ta gjeni falas për ditën e sotme. Qëllimi është të mbijetoni sa më shumë nga sulmi i njerëzve gjysëm të vdekur, në botën tuaj të vogël. Gjatë lojës mund të përditësoni aftësitë tuaj por kini kujdes sepse është një lojë që do t'ju bëjë për vete. Ja vlen ta provoni.


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti.Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme.

0 komente:

Post a Comment