Sot duam t'ju prezantojmë një tweak mjaft interesant që quhet Walking Dead, i cili jo vetëm që ndryshon vendndodhjen tuaj, por simulon edhe lëvizjen, në mënyrë që të duket sikur ju po ecni drejt një drejtimi tjetër. Ky tweak funksionon me aplikacione si Facebook, Twitter dhe aplikacione të tjera që përdorin lokalizimin.

Nëse jeni të interesuar, WalkingDead mund ta shkarkoni nga repoja e BigBoss në Cydia me çmimin 1$. Për ta instaluar atë duhet të keni një pajisje jailbroken (guida jonë) dhe ju nevojitet interneti për ta shkarkuar. Ky tweak për të punuar kërkon iOS 8.0 ose një version më të ri. /iPhoneAlbania

Kategoritë: , ,

0 komente:

Post a Comment