Samsung ka prezantuar një version ngjyrë ‘rozë të artë’ të modelit Note 5 në Korenë e Jugut, një ngjashmëri që nuk ka nevojë për shumë komente. Ngjyra e re do të vijë më 23 tetor si një lëvizje marketingu për të tërhequr përdoruesit Apple.

Samsung ka patur probleme në tregun e celularëve të mençur kohët e fundit, me një rënie të shtijeve me 37% për qind nga viti në vit. Ky version i Note 5 do të vijë në versionin 64GB dhe do të kushtojë $854. /iPhoneAlbania

0 komente:

Post a Comment