Aplikacioni Shbabaj për iOS është përditësuar në versionin 3.2. Shkabaj është një ndër portalet shqiptarë më të vizituar. Falë këtij aplikacioni ju do të keni mundësinë të merrni informacionet më të fundit si, lajmet, moti, horoskopi, të shikoni live televizionet shqiptare dhe të dëgjoni radio kudo që ndodheni, të publikoni njoftime të ndryshme fals, luani lojra e shumë e shumë gjëra të tjera.

Këto janë risitë e versionit të fundit:
 • Përmisime teknike
 • Videot janë regulluar
 • Mundësi kërkimi tek Radiot
 • Funksion i ri "Auto Ndalje" për Radiot
 • Njoftimet Push

Shkabaj është i disponueshëm falas në App Store. Kërkon iOS 7.0 ose një version më të ri dhe është kompatibël me iPhone, iPad dhe iPod touch. /iPhoneAlbania

Kategoritë: , , ,

2 comments:

 1. Iphone 4s ios 8.3 jaibreak , pse spom bon me bo upgrade appsync se pa to spom bon kurgjooo as linkstore spo mi pranon programet as sen , pse spo muj me bo upgradeee

  ReplyDelete
 2. Bëje Restore nga iTunes por ki kujdes, duhet të bësh Backup përpara sepse humbet fotot apo dokumente personale.

  ReplyDelete