Apple ka lëshuar iOS 9 Beta 4 për zhvilluesit nëpërmjet funksionit OTA dhe direkt nga faqja iOS Developer Center. Ky version i ri beta vjen në dy javë distancë nga lëshimi i iOS 9 beta 3 dhe versioni i parë publik i iOS 9 për të gjithë përdoruesit.

Jemi duke testuar iOS 9 beta 4 dhe së shpejti do të publikojmë një artikull me të gjitha risitë që sjell ky version. Qëndroni me ne për të zbuluar të gjitha të rejat e iOS 9 beta 4! /iPhoneAlbania

1 comment:

 1. Hej kisha disa pyetje ne lidhje me ios 9
  a do te jete i disponueshem slide over dhe picture in picture ne ipad mini 1
  a do te funksionoje picture in picrure ne skype ose facetime
  a do te jete i ngadalte ios 9 ne ipad mini 1
  pergjigjuni ju lutem

  ReplyDelete