Mirësevini në takimin e nëntë me #WallpaperOfTheWeek, rubrikën më të re në iPhoneAlbania ku ofrojmë sfondet më të reja për iPhone dhe iPad, për t'i dhënë një pamje më të bukur dhe më të veçantë pajisjes tuaj. Çdo javë do të publikojmë dy sfonde falas për shkarkim, që përshtaten më së miri me versionet e fundit të iOS dhe me të gjitha llojet e pajisjeve Apple. Pa humbur kohë, le të zbulojmë sfondet e kësaj jave.


iOS 9OS X El CapitanSi t'i shkarkoni?

Është shumë e thjeshtë. Mund t'i shkarkoni direkt nga iPhone ose iPad. Hapni këtë artikull nëpërmjet shfletuesit Safari, zgjedhni sfondin për pajisjen që dëshironi dhe shtypni butonin Download për ta shkarkuar. Menjëherë do të hapet imazhi i zgjedhur që mund ta shpëtoni dhe ta përdorni si sfond. /iPhoneAlbania

6 comments:

 1. O dendi me ndihmo isha duke bere dush kur dola me ra iPhone nga dora ne pllakat e banjos nuk mund te them se ishte shum dikund ra nga nje lartesi 50cm dhe mu fik nuk me ndizet me qfar te bej, qfar ka?

  ReplyDelete
 2. Nëse ka rënë në ujë provoje ta fusësh në oriz për disa orë dhe me tharëse flokësh!

  ReplyDelete
 3. Jo nuk ka ren ne uj o vlla a kupton ti ne pllaka te banjos jo ue uj qfar ka ?

  ReplyDelete
 4. Provoje të mbash të shtypur butonin Home dhe Power njëkohësisht për disa sekonda, provoje disa herë duke shpresuar që mos ketë ndonjë problem hardware!

  ReplyDelete
 5. Po nese ka, qfar mund tket ndodhur ti ke par drop test i gjuajne nga 10 metra per shum here dhe apet nuk fiken e mua qe me ra nga duart ne pllaka pff??

  ReplyDelete
 6. mund ti ket leviz ndonje fisho brenda por duhet ta hapesh dhe ta shikosh

  ReplyDelete