Sa po është lëshuar TaiG Jailbreak 2.0, versioni i ri i programit që bën të mundur Jailbreak për iOS 8.3 në të gjitha pajisjet iPhone, iPad dhe iPod touch që e mbështesin këtë version të iOS. Momentalisht është i disponueshëm vetëm për Windows por së shpejti do të lëshohet edhe për Mac.

Mund të shkarkoni programin e ri TaiG nga këtu:

Pas pak do të publikojmë edhe guidën tonë të detajuar se si të bëni Jailbreak me anë të këtij programi.  Qëndroni me ne. /iPhoneAlbania

3 comments:

  1. Djem un e kom 8.1 jailbreak, tash mja bo restore edhe update normal a del n8.3 a naj version tjeter, se sjom kon i informum kohve tfundit per t'rejat. Faleminderit

    ReplyDelete
  2. kur po instaloj diqka ne cydia nuk po shfaqet tek settings

    ReplyDelete
  3. Nuk eshte perditsuar MobileSubstrate, per ate arsye nuk funksionojne tweaks ende. Do te presim ca dite derisa te behet update.

    ReplyDelete