Me 8 Qershor 2015, në orën 19:00, do të mbahet WWDC 2015, konferenca e Apple ku do të prezantohen të rejat e fundit software. Me shumë siguri do të prezantohet iOS 9 dhe OS X 10.11, por mund të ketë edhe surpriza të tjera. iPhoneAlbania do ta ndjekë këtë event live sëbashku me ju, duke ofruar informacione në kohë reale me foto dhe përshkrim për çdo risi që do të prezantohet.

Në orën 18:30 do të nisim përgatitjen e eventit, duke testuar platformën tonë të Live Blog, në vazhdim do të sjellim fotot nga ambientet e jashtme dhe kuriozitete të ndryshme. Në orën 19:00 fillon eventi i Apple. Më pas në përfundim do të keni mundësinë të lexoni artikujt më të detajuar me të gjitha të rejat e prezantuara.

4 comments:

 1. ne date 8 del ios 9 beta per shkarkim??

  ReplyDelete
 2. Me shumë mundësi do dali Beta 1 javës tjetër

  ReplyDelete
 3. Ok shum flm

  ReplyDelete
 4. Do te thot se ka ios 9 per iphone 4s

  ReplyDelete