Një tjetër gazetë e njohur shqiptare ka zbritur në App Store. E kemi fjalën për Gazetën Tema, e drejtuar nga gazetari i njohur shqiptar Mero Baze. Ju mund të merrni informacionet e fundit për ngjarjet të ndryshme nga vendi dhe nga bota direkt nga iPhone dhe iPad.

Aplikacioni është i realizuar mirë, ka një grafikë të pastër dhe lajmet janë të organizuara sipas kategorive. Keni mundësinë të shikoni edhe Tema Live me video. Në pjesën e sipërmve të aplikacionit keni një slideshow me lajmet krysore të ditës që mund të konsultoni me një swipe majtas.


Gazeta Tema është e disponueshme falas në App Store. Kërkon iOS 6.0 ose një version më të ri dhe është kompatibël me iPhone, iPad dhe iPod touch. Peshon vetëm 7MB. /iPhoneAlbania

4 comments:

 1. Dendi Une sapo kome bere jailbreak 8.3 ne iphone 6Plus mirpo po bllokhet ne cydia po duhet me restartu telefonin per me punu ju lutem me tregoni mos duhet te fshi ndonje gje

  ReplyDelete
 2. admina plz nimomni hera e par qe ppe perdori cydian edhe asni progeram qe pe instalon spo ma qet nhomescreen se di pse as appsync as linksore as navigon europe e ndreqa aty te source po se di psee spom bon aty po mushe krejt mir po instalohet e kty spo ma qet .

  ReplyDelete
 3. Provo një her të bësh restart. Duke qënë versioni i parë i Taig me siguri shfaq probleme të ndryshme. Shumë shpejt do të vij një version i përmirësuar i Cydia

  ReplyDelete
 4. admino doja ti beja restore iphone po nuk behet me ka ngelur me logon ne e kran dhe nuk ndizet provoj dhe nga itunes ta bej restore po perseri nuk behet cfar duhet te bej qe te ndez iphone ?

  ReplyDelete