Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve që janë në ofertë për ditën e sotme:

Speed Pro+, nga 0.89€, falas. /iPhone
Ky program është matës shpejtësi duke u bazuar tek sensori Gps që iPhone monton në brëndësi. Gjithashtu na lejon të ruajmë intenerarin e udhëtimit duke e matur shpejtësinë e lëvizjes në kohë reale. Në qoftë se jeni një person që udhëtoni shpesh ja vlen ta instaloni këtë program në iPhone.


ClearWeather, nga 0.89€, falas. /iPhone
ClearWeather është një program i cili na lejon të kemi informacione në lidhje me kohën. Programi ka një veshje grafike shumë të thjeshtë dhe në ndryshim nga programet e tjera, është i thjeshtë për tu përdorur. Pëveç kësaj mund të keni informacione edhe në lidhje me lagështirën. Ja vlen ta keni në iPhone këtë program.


Pocket Studio, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Pocket Studio është një program mjaft profesional i cili na jep mundësinë të përpunojmë file muzikorë  në mënyrë të thjeshtë edhe me një kualitet shumë të lartë. Për ju që jeni të apasionuar mbas muzikës ne jua këshillojmë këtë program.


Pilot's Path, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
Pilot's Path është një lojë me aventurë dhe ku ju duhet të praktikoheni të pilotoni një helikopterr. Përveç grafikës në 2D nga lart, loja ofron një mënyrë të mirë për të kaluar kohën e lirë dhe sigurisht kërkon dhe impenjim për tu luajtur. Ja vlen ta provoni në iDevice-in tuaj.


- Little Boat River Rush, nga 1.79€, falas. /iPhone, iPad
Në këtë lojë ju do të drejtoni një varkë me motorr në dredhitë e lumenjve për të fituar të gjitha garat e mundshme me qëllim që të jeni ju kampioni absolut. Kini kujdes sepse nuk do të jetë aspak një detyrë e thjeshtë. Sot mund ta merrni falas këtë lojë.


Talking Larry the Bird, nga 1,59€, Falas /iPhone, iPad
Një zog simpatik që do të përsërisë të gjitha fjalët që thoni ju. Mund edhe ta ushqeni, ta bëni të fishkëllejë e shumë gjëra të tjera. Një aplikacion me të vërtetë simpatik që sot keni mundësinë ta shkarkoni falas.Document Manager Pro, nga 3.59€, falas. /iPhone, iPad
Ky program na lejon të kemi në iPhone ose iPad një menaxhues të vërtetë dhe profesional te file-eve multimediale që kemi në iPhone.  Mund të ruani çdo lloj format file-sh dhe ti nisni ato tek një iDevice tjetër nëpërmjet rrjetit WiFi ose  3G. Ja vlen ta keni në iPhone këtë program.


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti.Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme.

1 comment:

  1. Ne shqiperi nuk ofrohet ky sherbim pasi nuk ka iTunes por shpresojm ta vendosin seshpejti.

    ReplyDelete