Ja ku jemi në takimin tonë të përditshëm me rubrikën "Aplikacione në ofertë" ku do ju ofrojmë aplikacionet dhe lojërat më interesante në ofertë nga App Store, të përzgjedhura për ju nga iPhoneAlbania. Aplikacione të ndryshme falas apo me çmim më të ulët se ai i zakonshmi në App Store për një periudhë të limituar kohe. Ja dhe lista e disa aplikacioneve që janë në ofertë për ditën e sotme:

Meeting Box, nga 2.79€, falas. /iPhone, iPad
Meeting Box është një program mjaft i dobishëm i cili na jep mundësinë të mbajmë shënime në mënyrë mjaft të thjeshtë edhe intuitive. Në qoftë se jeni një person i cili mbani shënime gjatë ditës atëher Meeting Box është programi i duhur për ju.


War Of Eclipse, nga 1.79€, falas. /iPhone, iPad
War of eclipse është një lojë në të cilën ju do të ndihmone një kapiten anije kozmike, në luftën kundër forcave aliene. Gjatë aventurave dhe betejave ju do të zbuloni edhe të vërtetën e luftës së njerzimit kundër alienëve. Loja është ndërtuar në një ambjent grafik mjaft të thjesht dhe vetëm në bardh e zi. Ja vlen ta provoni.


XnShape, nga 0.89€, falas. /iPhone, iPad
XnShape është një program mjaft interesant i cili do të analizojë strukturën e çdo foto që keni në iPhone ose iPad dhe do të krijojë një mozaik  për t'ja aplikuar më pas fotos në formën e një filtri. Në qoftë se jeni të apasionuar pas fotografisë atëherë ja vlen ta keni këtë program.


Ju kujtojmë që për të shkarkuar aplikacionet që janë falas në App Store nuk ka nevojë për rregjistrim me kartë krediti.Për të shkarkuar në këtë mënyrë ju ftojmë të ndiqni guidën e rregjistrimit në këtë artikull ose mund shikoni video guidën tonë nga ky link.

Shënim: Çmimet dhe ofertat e përmendura në këtë artikull janë të vlefshme gjatë periudhës që janë shkruar dhe këto mund të ndryshojnë në orët e ardhshme.

0 komente:

Post a Comment