Shumë përdorues po hasin probleme me App Store, iTunes Store dhe shërbime të tjera Apple, që me sa duket kanë patur disa probleme ditën e sotme. Për pjesën më të madhe të përdoruesve është e pamundur të shkarkojmë apo përditësojnë aplikacionet e tyre. Sipas Apple, çdo gjë do të kthehet në normalitet pas pak orësh!

E keni patur edhe ju këtë problem sot? /iPhoneAlbania

5 comments:

 1. Po kam probleme une log out mandej log in cannot connect to itunes store

  ReplyDelete
 2. Per pak gjesh e shtypa me çekan celularin!

  ReplyDelete
 3. Mos u mundoheni te beni semi restore apo diqka identike me telefona qe i keni te bere jailbreak ose restore pa jailbreak e te humbni koh ose restore sepse problemi eshte tek appstore nuk eshte tek telefonat problemi eshte gjeneral sepse un posa kesh kah ja bej telefonit tim semi restore
  Po flm admin per info

  ReplyDelete
 4. 17 her restore ja kom ba

  ReplyDelete
 5. Po por reth ores 21:20 minuta ka filluar se funksjonuari

  ReplyDelete