Televizioni dhe kinemaja janë pasioni juaj, nuk keni mundësi ti kushtoni kohën e duhur, zgjidhja erdhi, kudo dhe kurdo, e mbi të gjitha falas. HD VISION, është një aplikacion shqiptar për iPhone dhe iPad që të lejon të shikosh kanalet shqiptare dhe të huaja, të gjitha pa pagesë. Super cilësi dhe shpejtësi, të gjitha kanalet HD.

Aplikacioni funksionon si IP TV, që do të thotë që gama e kanalave është shumë e madhe duke përfshirë dhe kanale premium nga platforma me pagesë, që ju ofrohen falas. Gjithashtu aplikacioni ju mundëson të shikoni filma me titra shqip. Nëse jeni të interesuar, ju ftojmë ta shkarkoni sa më shpejt pasi nuk disa se sa do të qëndrojë ky aplikacion në App Store.


HD VISION AL është i disponueshëm falas në App Store. Kërkon iOS 7.1 ose një version më të ri për të punuar. Është kompatibël me iPhone, iPad dhe iPod touch. /iPhoneAlbania

13 comments:

 1. brawo per kanalet. po a spatet mundesi edhe naj channel X ?? FaaLeminderitt nga ju

  ReplyDelete
 2. Hahahahah po ke Youporn për atë punë! :P

  ReplyDelete
 3. Youporn eshte ndonje kanal apo web-faqe

  ReplyDelete
 4. Përshendetje a ka ndonjë mundsi ket app me instalu ne apple tv ne qoftse po te lutem trego bahet fjal per hd vision AL

  ReplyDelete
 5. Web-faqe, qudi qe ske ndegjuar per te :P

  ReplyDelete
 6. Po per Android à eshte ky program

  ReplyDelete
 7. A nuk ben per Galaxy s2 Android ?

  ReplyDelete
 8. Me tregoni nese keni mudesi si mujna me hi ne ket faqe me samsung

  ReplyDelete
 9. A mundeni ,ju lutem shum me programu edhe për Android në Play Store me pas kët program ,Faleminderit për mirkuptim

  ReplyDelete
 10. a doni aplikim per samsung

  ReplyDelete
 11. a ka mundesi edhe ne android ose samsung aplikimin? Nese po te lutem ne: j_azemi@msn.com falemnderit

  ReplyDelete
 12. Ju lutemi qe te kete edhe humor a ka mundesi ju faleminderit per mirekuptim...

  ReplyDelete